Toplu Mail Gönderme Programı

İletişim teknolojilerinin sürekli gelişmesi nedeniyle farklı haberleşme araçları çıkıyor karşımıza. Toplu mail gönderme programları da bunlardan biri. Aynı anda binlerce kişiye ulaşmanızı sağlayan programlar ile tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yeni çıkan ürünler, kampanyalar ve duyurular yapabileceğiniz mail sistemi firmanızın hayatını kurtaracak.

 

En bilinen programlar ise: 

Cool Spider- Mail Toplama Programı

Cool Spider- Mail Toplama ProgramıCool Spider, mail toplama programıdır. Hedeflenen sektör ve hedef kitleye mailleri toplama işlevi görür. Programın özelliği, mail toplama işlemi, hem arama motoru üzerinden hem de seçilmiş bir site üzerinden yapılabilmektedir.

Bu programı tercih eden kişi ya da kurum, ulaşmak istediği bölge ya da sektöre göre e posta adreslerini düzenli olarak toplama işlemi yapabilir, kendilerine ait bir veri listesi oluşturabilirler. Çok hızlı hızlı mail toplama işlemi yaparken ayrıca, yüksek adetli sayfa taramalarında oldukça etkilidir. Cool spider mail toplama programı sayfada bulunan tüm bağlantıları tek tek kontrol edebilmekte ve çalışma esnasında toplanan mailleri kaydedebilmektedir.


Cool Mail Formatter- Mail Düzenleme Programı

Cool Mail Formatter- Mail Düzenleme ProgramıCool Mail Formatter programı, mailleri eleme, filtreleme ve düzenleme görevi görür. Satın alınan paket program mailleri arasında güncelliğini yitirmiş mailler ayırt edilip bu program tarafından silinir.

Detaylı içeriğe sahip olan bu program, Türkçe kullanılabilir, hatta binlerce adetlik mail listelerini, birleştirilebilir, filtreleyebilir, temizleyebilir, silinebilir ve kategorize edilebilir niteliktedir. Cool Mail Formatter programıyla toplu mail üzerinde yapılacak düzenlemelerle, hedef kitlesine gönderilecek olan e- postalar spam yerine inboxa düşmektedir. Spama düşme riski en az olan programdır. Cool Formatter’da 9 filtreleme ve bölme sekmesinin bulunduğu, posta listesindeki adresleri doğrulamak için çok iyi bir programdır.


Cool Sender- Mail Gönderim Programı

Cool Sender- Mail Gönderim ProgramıCool Sender Toplu Mail Gönderme yer alan ana gönderim programıdır. Toplu mail göndermenin yanı sıra çalışandan ve zamandan tasarruf olanağı sağlar. Resimli veya düz metin formatında mail gönderimleri yapan Cool Sender; reklam kampanyalarını büyük ölçüde kolaylaştıracak şekilde düzenlenmiştir.

Özellikle e-mail gönderimi yaparken birden fazla var olan maili otomatik filtrelemesi programın önemli avantajlarındandır. Ayrıca işlevsel sağ tuş takımı ile giden veya gitmeyen e mailleri kayıt edebilir, farklı nedenlerle yarım kalan mail gönderimleri tekrar yapılabilir. Tüm bilgisayar kullanıcılarının kolaylıkla kurup kullanabileceği Cool Sender’ın 5 ayrı dil seçeneği de mevcuttur. Türkçe ve Lisans dahilinde olan programı kurum ya da kişiler 10 bilgisayara kadar kurup kullanabilir.

Seo

Seo