Reklam Fiyatları

İnternet Reklam Fiyatları

Reklam fiyatları almak istediğiniz hizmete ve o hizmetin genel kriterlerine göre şekillenmektedir. Yapacağınız reklam türünü seçtikten sonra bizimle iletişime geçerek ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Google Adwords Fiyatları: Google Adwords, paralı tıklama şeklinde çalışır. Belirli bir fiyat aralığı yoktur. Tıklama Başına Maliyet olarak ücretlendirilip, 0,01 TL’den 50 TL’ye kadar teklif verebilirsiniz.

Facebook Reklam Fiyatları: Facebook reklamlarında belirli bir ücret yoktur. Ön ödemeli olarak bütçe seçilir. Her tıklama başına bütçeden ücret düşer.

Youtube Reklam Fiyatları: Youtube reklamlarının belirli bir fiyat listesi yoktur. Tıklama veya bin gösterim başına ödeme yapılır.

Toplu Mail Gönderme Fiyatları: Toplu mail gönderme ücretleri çalışan ajanslara ya da satın alınan paket programlarına göre belirlenir. Mail adedine, program çeşidine, gönderme kategorilerine göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Web Tasarım Fiyatları: Web tasarım ücretleri, tasarım firmalarına göre değişkenlik göstermektedir. Türkiye’de ortalama 1800- 3000 TL arasında ve daha yüksek fiyatlarda da olabilmektedir.

Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Fiyatları

Seo ücretlendirme alınacak hizmete göre değişmektedir. Bu hizmetler;

  • Google aramasında anahtar kelime
  • Sitenin hangi alt yapı ile kurulduğu
  • Sitenin yaşı
  • Sitenin anahtar kelimede mevcut sırası, seçeneklerine göre ücretlendirilir.

Seo

Seo