Google Adwords Kazandırdıkları

Google Adwords Kazandırdıkları

Firmalara minimum bütçe ile maksimum kazanç sağlayan uygulama, bunun dışında pek çok avantajı ile tercih sebebi oluyor. Firmaları nitelikli hedef kitlesine ulaştıran ve görünür kılan Adwords reklamları kazancı artırır, büyümeyi hızlandırır.

Adwords’ü, diğer benzerlerinden ayıran en önemli özellik çok fazla talep gören bir arama motoru olan, Google’da yayınlanmasıdır. Google Adwords; yayınlanmış reklamı sadece reklam verenin belirlediği konuda arama yapan kişilere gösterilmesini sağlar, böylece reklamı verene odaklı müşteri getirir.

Özetle, reklam kampanyasında hangi terimler belirtildiyse reklam sadece o terimler arandığında gözükür. Google Adwords en kısa zamanda, en geniş bilinçli müşteri kitlesine ulaşabilir. Bu da hem satıcı hem de alıcı açısından zaman, güç ve para kazancı anlamına gelir.

Adwords Reklamcılığın Avantajları

Google Adwords Avantajları
  • Nitelikli ziyaretçi kazandırır. Ziyaretçiler ağırlıklı olarak arama sonuçları ile geldikleri için o malı veya hizmeti gerçekten talep eden kişilerden oluşur. İyileştirmesi yapılan sitenin iş alanına göre günde yüzlerce – binlerce – on binlerce ziyaretçi kazanılabilir.
  • Firmanıza prestij kazandırır. Genel kanaat, arama motorlarında ön sıralarda olan firmaların iş hacimlerinin yüksek olduğu ve işin uzmanı olduğu yönündedir.
  • Firmanızı geliştirir. Dünya bilgiye dayalı ekonomik düzen yolunda ilerliyor. İşletmelerin karlılıkları ve rekabet güçleri bilgi teknolojilerini ne kadar kullandıkları ile doğru orantılı olarak değişiyor.
  • Sektörünüzdeki gelişmelerde ilk sizin haberiniz olur. Sektörünüze üretim yapan yerli ve yabancı kişi veya firmalar doğal olarak öncelikle ilk sayfada ki firmalar ile görüşürler ve tekliflerini ilk olarak onlara sunarlar.
  • İyi bir reklam olanağı sağlar. Arama motorlarının ön sıralarında olan firmaların web siteleri daha fazla tıklanır. Firmanız daha bilinir hale getirir o nedenle markalaşmak için iyi bir adımdır.
  • Firmanın ne kadar büyük olduğunun önemi yoktur. Her firma için uygulanabilir ve kazancı yüksek bir tanıtım şeklidir. İster KOBİ olun ister Çok Uluslu bir işletme, ister 250 TL bütçeniz olsun isterseniz 5000 TL fark etmez, profesyonel bir Adwords reklam yönetimiyle istenilen sonuçlara ulaşılır.
  • Google Adwords reklamları ile hızlı dönüşler elde edersiniz. Reklamlarınız yayınlanmaya başladığı anda sonuçları almaya başlarsınız.
  • Marka bilinirliğiniz artar; Google Adwords reklamları markanızın bilinirliği için çok önemlidir. Uzun soluklu kampanyalarınızın ve sadık müşterilerinizin olmasını sağlar.

Seo

Seo