Google Adsense Nasıl Çalışır

Google Adsense ReklamlarıSitede İstenilmeyen Reklamların Ya Da Adult Reklamların Önüne Nasıl Geçilir?

Google Adsense’ in reklam filtresi vardır ve istenilmeyen reklamlar sitede gösterilmeyebilinir. AdSense Kurulumu, Rekabetçi Reklam Filtresi seçeneğinden istenmeyen reklam verenin URL’sini eklenebilir ve bu değişiklikten 4-5 saat sonra bu reklamlar bir daha sitede görünmez.

Google Adsense İle Nasıl Para Kazanılır?

Program ücretsizdir ve Google’da bulunan site veya arama sonuç sayfalarındaki her geçerli tıklama için ödeme yapar. Her kelimenin kendisine göre bir değeri vardır. Google Adwords reklam verenleri kendi verdiği reklamların fiyatlarını da belirleme hakkına sahiptir. Türkçe içeriklerin pek kazandırmadığı açıkça bilinen bir gerçektir. Bu yüzden Türk webmasterların İngilizce içerikli Web Sitesi kurmasının nedenlerinden biriside budur.

Google Adsense Nasıl Çalışır

Birden fazla site eklenebilir!: AdSense Kurulumu > Kanallar sekmesine birden fazla site eklenebilir.

Doğru Adres Vermek : Google Adsense kayıt sırasında ev adresi isteyecektir. Burada yanlış bilgi verildiği takdirde, kazanç elde edilmeyecektir. Bunun sebebi ise Google Adsense hesap aktivitesi için kişiye özel bir kart gönderecektir. Burada PIN kodu verilecektir ve bu PIN kodunu Banka Hesap Bilgileriyle birlikte eklendiği zaman ödemeler her ay gerçekleşecektir.

Kazanmanın ‘Tek Yolu’: Google Adsense’e girilen bilgilerde, dürüst olduktan sonra ve kural ihlali yapılmadığı sürece sürekli kazanç sağlamaktadır. Ancak bilindiği üzere Google Adsense hiçbir zaman hakkını kimseye yedirmemiştir ve her zaman kurallarını katı bir şekilde uygulayıp haksız kazancı engellemiştir.

REKLAMPLUS En az bütçeyle en çok kazancın kapısını, anahtar kelimelerle açıyor.

Size sunulan hizmetler;

  • Size sertifikalı uzman desteği sunmak
  • Reklam kampanyalarınızı, anahtar kelimelerinize yöneltmek
  • En düşük TBM optimizasyonu sağlamak
  • 7/24 Destek vermek
  • En az bütçe ile en fazla potansiyel müşteri garantisi vermek
  • En kısa zamanda en çok tıklama

Seo

Seo