Facebook Reklamları

Facebook Türkiye’de en hızlı büyüyen ve en fazla üyesi olan sosyal paylaşım ağıdır. Facebook sadece genç kesimi değil çok çeşitli meslek ve kariyer sahibi kişilere, küçük ve büyük işletmelere, ilgi alanına göre gruplara hitap eder.

Bu nedenle Facebook Reklamları kullanıcı profiline göre hedefleme yapılan bir tanıtım türüdür. Facebook reklam yapısına göre, hedeflenen kitle tanıtım yaptıracak firma tarafından belirlenebilmektedir. Facebook reklamları ulaşılacak müşterinin cinsiyetini, yaş aralığını, medeni durumunu, yaşadığı şehri, yaşadığı ülkeyi, mesleğini, eğitim durumunu seçebilme olanağı sunar.

Böylece reklam hedef kitleye en kısa zamanda ulaşır. Ayrıca sadece seçilen özellikteki profillerde, uygun kullanıcılara gösterilir ve kullanıcılar reklama tıklarsa reklam veren ödeme yapar. Ürün ve hizmet belirli bir kitleyi kapsıyorsa ve seçilen özellikler hedef kitleye ulaşabiliyorsa, çalışma verimli bir şekilde tamamlanmıştır. Örnek verecek olursak; erkeklere özel tıraş seti satıyorsanız veya kadınlara uygun giyim üretiyorsunuz ya da belli bir şehirde yaşayan belli bir kitleyi hedeflenmek istiyorsanız, Facebook reklamları ile ürününüzü ya da hizmetinizi sizin belirlediğiniz fiyata, en etkili şekilde tanıtabilirsiniz.

Neden Facebook? – Milyonlarca Kullanıcı

Türkiye’de aktif Facebook kullanıcısı 34 milyon kişiyi geçmiş durumda. İnternet olan her yerden ulaşım olanağı yakaladığımız bu sosyal ağ, kitlelerin haberleşme ve iletişim aracı. Sadece Türkiye’de değil dünyada da milyonlarca öğesi bulunan bu tanıtım aracı ile;

 • markanızın bilinirliğini artırmak,
 • web sitenize daha çok kullanıcı çekmek,
 • kampanyalarınızı satmak,
 • müşterileriniz ile iletişime geçmek,
 • beğeni ve şikayet ölçümlemesi yapmak,
 • satışlarınızı katlamak,
 • güven sağlamak mümkün.

Siz de sanal dünyanın nimetlerinden yararlanmak istiyorsanız ilk adımınızı etkileyici bir sunumla yapabilirsiniz.

Facebook Reklam Bütçenizi Söyleyin Müşterilerinizi Size Getirelim! Facebook Reklamları

Facebook reklamlarımız sizleri en uygun çözümlerle karşılar. Profesyonel sertifikalı uzmanlarımızla, bizimle çalışan şirketlerin, interaktif dünyada kalıcı olması için stratejik planlama ve sektöre özel çalışmalarımızla, online pazarlama araçlarını en iyi şekilde kullanarak, başarılı sonuçlara ulaşmış, Türkiye’nin internet reklamcılığında lider, sosyal bir medya ajansıyız.

Biz şirketlerin sektörel bazdaki konumlarını ve alan araştırmalarını yaparak çözümler üretiriz. Hedef kitlenizin ürün ve hizmetlerinizden beklentilerini ön planda tutarak, anahtar kelimelerinizi en mantıksal şekilde kullanırız. Yaptığımız bütün çalışmalar, ekibimizin yaratıcı ellerinde sadece sizi yansıtır.

Reklam İnternet – Dikkat Çeken Facebook Reklamları!

Deneyimli ve yaratıcı ekibimiz ile sizlere kullanıcının dikkatini çekecek kampanyalar hazırlıyoruz. Facebook reklam verme özelliği ile firmanızın sektörüne uygun hedef kelimeleri kullanarak çarpıcı tanıtımlar ile sosyal ağların en önemlisinde yerinizi almanızı sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetler:

 • Hedef Kitlenize Etkili Reklamlar
 • Online Raporlama & Yönetim Paneli
 • 7/24 Ücretsiz telefon/E-posta Desteği
 • Sertifikalı Profesyonel Ekip