Arama Motoru Optimizasyonu

Seo nedir, seo ne demek? Soruları son zamanlarda herkes tarafından merak edilen bir konudur. SEO yani ‘Search Engine Optimization’, Türkçe anlamıyla Arama Motoru Optimizasyonu web sitelerini istenilen kelimelerde üst sıraya çıkarmak anlamına gelmektedir.

Neden SEO?

Dünya genelinde artan internet kullanımına bakıldığında arama motorlarının payı çok büyüktür.  Sahip olduğu kullanıcı sayıları ile arama motorları firmalar için inanılmaz bir pazar haline gelmiştir.

Kurumların bu alanda müşterilerine ulaşabilmeleri Google ve benzeri web siteler aracılığıyla gerçekleşmektedir.

Optimizasyonla işletmeler nasıl göründükleri hakkında bilgi edinebilmek için, sektöre ait arama sorgu kelimelerine bakmalıdırlar. Böylece hizmet verilen sektördeki anahtar kelimelerin en doğru şekilde belirlenip, hizmet ve ürünleri arayan geniş bir kitlenin karışışına ilk olarak reklam verenin gelmesi sağlanır.

Bu sistem doğru şekilde yapıldığında işletmeler hedeflerine daha kolay, hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilirler.

Türkiye’nin Profesyonel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Ajansı!

Reklamİnternet olarak;

Seo - Optimizasyon

Profesyonel sertifikalı SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)uzmanlarımızla, bizimle çalışan şirketlerin, interaktif dünyada kalıcı olması için stratejik planlama ve sektöre özel çalışmalarımızla, online pazarlama araçlarını en iyi şekilde kullanarak, başarılı sonuçlara ulaşmış, Türkiye’nin internet reklamcılığında lider, sosyal bir medya ajansıyız. Biz şirketlerin sektörel bazdaki konumlarını ve alan araştırmalarını yaparak çözümler üretiriz. Hedef kitlenizin ürün ve hizmetlerinizden beklentilerini ön planda tutarak, anahtar kelimelerinizi en mantıksal şekilde kullanırız. Yaptığımız bütün çalışmalar, ekibimizin yaratıcı ellerinde sadece sizi yansıtır.

Reklamİnternet Öncülüğünde SEO Hizmetleri;

  • Site içeriğinin veya yapısının incelenmesi
  • Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
  • İçerik geliştirme
  • Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi
  • Anahtar kelime araştırma
  • Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık
  • Arama Motoru Optimizasyonu